Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W tym roku 3 września pierwszy raz zabrzmiał szkolny dzwonek, oznajmiając początek nowego roku szkolnego 2018/ 2019. Uroczystość inauguracji rozpoczęła się od Mszyświętej, po której dzieci i młodzież wraz z pocztem sztandarowym udali się do szkoły,gdzie odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli także rodzice. Uczniowie z klasy V przedstawili krótką część artystyczną z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego oraz 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pani Krystyna Chowaniec – Dyrektor Szkoły – przedstawiła organizację roku szkolnego 2018/2019 oraz życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Zwróciła także uwagę na wyjątkowość tego roku – 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pani Dyrektor przypomniała, że w związku z tą szczególną rocznicą nasza szkoła przygotowała szereg działań, które odbywają się od początku roku 2018 i zaprosiła do udziału w kolejnych, które jeszcze będą przed nami. Uczniowie pełni zapału do nauki po wakacyjnym wypoczynku udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.