Zakończenie roku szkolnego

Dzień  zakończenia roku szkolnego to szczególny moment w życiu uczniów, rodziców i nauczycieli. Dobiega końca kolejny rok nauki, większość uczniów cieszy się z dobrych ocen i z nadzieją na lepsze wyniki oczekuje kolejnego roku nauki. W perspektywie znajdują się dwa miesiące beztroskiego wypoczynku od obowiązków szkolnych i nauki. W tym roku zakończenie roku szkolnego przebiegało w nieco innej atmosferze. Uczniowie odebrali świadectwa, jednak uroczystego wręczenia nagród i akademii nie było,  ze względu na koronawirusa. Został tylko przekazany sztandar szkoły na ręce klasy VII oraz pożegnano klasę ósmą z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec dziękuje wszystkim rodzicom za ofiarną pomoc w prowadzeniu nauki zdalnej:

„W imieniu całego grona pedagogicznego, uczniów i swoim własnym, składam serdeczne podziękowania Rodzicom za owocną pracę dla szkoły w mijającym roku szkolnym oraz za wspieranie działań szkoły na rzecz jej wychowanków. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy realizować zdalne nauczanie, które było dla nas wszystkich nowym wyzwaniem. Szczególne podziękowania kieruję w stronę członków Rady Rodziców, których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczną działalność całej szkoły. Wyrazy wdzięczności składam także na ręce przedstawicieli rodziców wszystkich klas, którzy pracowali dla dobra całej społeczności uczniowskiej. Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Liczymy na równie owocną współpracę w nowym roku szkolnym. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.”