Najlepszy Czytelnik Roku

W całorocznym konkursie czytelniczym  ,,NAJLEPSZY CZYTELNIK ROKU 2020/2021” tytuł NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA  zdobył Sylwester Naczasta z klasy III . Tuż za nim znalazły się: Anna Trzop z klasy II oraz  Patrycja Zapotoczna z oddziału przedszkolnego, która już od września samodzielnie czytała książki. Ta trójka dzieci wykazała się wybitnym umiłowaniem książek. Dzięki zakupionym pozycjom z NPRCz wzrosło zainteresowanie czytelnictwem, zwłaszcza wśród chłopców.  Ponadto wyróżnienia otrzymali: Hosaniak Katarzyna i Weronika Pańczyk z klasy VIII, Bartłomiej Król i Paweł Hosaniak z klasy VII, Karolina Hosaniak z klasy VI, Jakub Maśnica z klasy V, Maksymilian Kaniowski, Lilianna Kamińska, Emilia Ledworuch, Kacper Gut z klasy III, Paweł Halczak, Oliwia Król, Liliana Krzysik z klasy II, Zuzanna Marszałek, Zuzanna Czyszczoń, Aleksandra Hosaniak i Martyna Kwiatkowska z klasy I.

Tytuł: „NAJBARDZIEJ POCZYTNEJ KLASY” powędrował do uczniów klasy III, którzy wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Kapuściak czytali dosłownie wszędzie.

Podziękowania należą się wszystkim czytelnikom za współpracę w tym roku szkolnym. Życzymy radosnych i udanych wakacji!