Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Przed nami nowy rok szkolny 2021/2022. Zgodnie z coroczną tradycją uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się o godz. 9:00 w kościele parafialnym w Podszklu. Następnie uczniowie i nauczyciele udali się na uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny, na którym Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec przywitała wszystkich uczniów, a szczególnie uczniów klas 0 i 1. Uczennice z klasy 3 i 5 wraz z Panią Haliną Buczek-Biszczak pożegnały wakacje prezentując ciekawe przedstawienie. Dziękujemy za poświęconą pracę jeszcze podczas wakacji.

Ciesząc się z możliwości wspólnego pobytu w szkole, życzymy Wam Drodzy Uczniowie wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów i entuzjazmu w podejmowaniu nowych wyzwań.