Babciu, Dziadku – Kochamy Was!

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta? Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

Jak co roku w naszej szkole nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystości dla nich przygotowanej 22 stycznia 2020 roku. Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami, „słodkimi całusami” i życzeniami.

Spotkanie zakończono poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców i nauczycieli.