XX edycja Konkursu Plastycznego ,, Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci pracą samorządu w ich miejscu zamieszkania; budzenie szacunku dla pracy sołtysa; propagowanie dokonań sołtysów społeczników oraz rozwijanie u dzieci wrażliwości estetycznej i umiejętności plastycznych. Na konkurs nadesłano 135 prac z wielu placówek szkolnych i przedszkolnych zlokalizowanych w małych miejscowościach z całej Polski. Komisja oceniająca podkreśliła pomysłowość prac i wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Anna Hosaniak z klasy III.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.