Szkolne jasełka

20 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyło się widowisko jasełkowe. Przedstawienie, mające na celu przybliżenie wydarzeń związanych z narodzeniem Jezusa sprzed dwóch tysięcy lat, złożone było z kilku scen, odbywających się w różnych miejscach – od Zwiastowania w domu Maryi, poprzez wizytę w gospodzie, przybycie trzech króli do pałacu Heroda, walkę dobra ze złem, objawienia się Aniołów pasterzom przy ognisku i powitanie Nowonarodzonego w betlejemskiej stajence. Aktorami w spektaklu były  już tradycyjnie najmłodsze dzieciaki z klasy 0. Po zakończeniu widowiska wszyscy zgromadzeni uczniowie, rodzice i nauczyciele zaśpiewali razem kilka zwrotek znanej kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Niech Boże Narodzenie nie trwa w naszych domach tylko na kilka dni w roku, m.in. takie życzenia złożyła wszystkim Pani Dyrektor.