Obchody dnia Babci i Dziadka

„Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie”- tymi słowami rozpoczęliśmy uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole.  Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie dzieci złożyły życzenia zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Motywem przewodnim programu artystycznego były dawne zabawy z dzieciństwa  szanownych gości. Nie zabrakło również regionalnego akcentu m.in. Kolędników z kozą. Dzieci wręczyły upominki przygotowane ze swoimi paniami. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania w młodych ludziach uczuć miłości, dobroci i szacunku. Dla tych wartości warto podtrzymywać to rodzinne święto. Był to dzień pełen wzruszeń, radości i dobrej zabawy.