Pasowanie na ucznia

W dniu 26 października odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na uczniów klasy I. Do Królestwa Kredkolandii zaprosiła naszych bohaterów klasa IV: król Kredkos wraz z królową, Gwardzista oraz uczniowie niosący ,,dobre rady”. Uczniowie I klasy pokazali co umieją i że na miano ucznia zasługują. Udowodnili, że są znakomitymi patriotami i kochają Polskę. Zagadki przyrodnicze w mig rozwiązali. Rymowanki trudne wyrecytowali. Udowodnili, że będą wzorowymi przechodniami. Zasady zachowania w szkole świetnie pojęli i 7 kredek jak tęcza kolorowych zdobyli. Przed pocztem sztandarowym złożyli uroczyste Ślubowanie, po którym Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. W ten oto sposób powiększyła się nasza szkolna rodzina.