Święto Niepodległości inaczej…

Data 11 listopada przypomina nam, że wolność  i niepodległość zdobyte z tak ogromnym trudem przez naszych przodków, nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować. Dzień ten dla nas jest lekcją patriotyzmu i historii.  Pielęgnujemy pamięć o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

W tym roku   z powodu przejścia na zdalne nauczanie  obchody tego święta w naszej szkole były zupełnie inne.

We wtorek, 10 listopada, o godzinie 11.11, odśpiewaliśmy w swoich domach podczas zdalnych lekcji nasz hymn narodowy, łącząc się w ten sposób z tymi, którzy reprezentowali nas w szkole na akcji  „Szkoła do hymnu”. Natomiast na zdalnych lekcjach historii powstały dzieła plastyczne z wykorzystaniem wizualnej treści poszczególnych zwrotek naszego hymnu. Zapraszamy do galerii.