Benefis naszej rodziny – konkurs

Rodzina podejmuje decyzję o przystąpieniu do konkursu. Przygotowuje krótki opis pomysłu na swój benefis wypełniając załącznik nr 1. Przesyła go do koordynatora w szkole, do której uczęszcza dziecko/dzieci.
Termin przedłużony do 10 grudnia 2020 r.

Koordynator szkolny wybiera 2 do 4 pomysły, najlepiej odpowiadających na cele konkursu i przesyła zgłoszenia do biura organizatora konkursu. Do 7 grudnia 2020 r.

Organizatorzy konkursu zatwierdzają do 8 grudnia nadesłane zgłoszenia i przekazują informacje do koordynatorów szkolnych. Koordynatorzy szkolni przekazują informację zakwalifikowanym do II etapu rodzinom do 9 grudnia, które mogą rozpocząć szczegółowe doprecyzowanie swoich benefisów.
Do gmin, w których odbędą się realizacje benefisów, zostaną przesłane pakiety kampanijne (koszulki i baloniki) dla rodzin realizujących rodzinne święto. Planowany termin do 10 grudnia.

Centralnym wydarzeniem kampanii będą benefisy realizowane , według przygotowanego scenariusz, przez rodziny w całej Małopolsce, w terminie 10-20 grudnia 2020r. Wszystkie rodziny będą w tym wydarzeniu w podobnych koszulkach, domy i mieszkania ozdobione balonikami z logo kampanii.

Wszystkie fotorelacje muszą dotrzeć do biura organizatora do dnia 21 grudnia. Jeśli realizacja będzie miała miejsce 19 i 20 grudnia, relacje prosimy przesyłać już wyłącznie drogą mailową.

W DNIACH 24-28 GRUDNIA NASTĄPI OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU.

20 RODZIN OTRZYMA KART/BONY PODARUNKOWE DO WYBRANYCH SKLEPÓW.