Przegląd Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych- ORAWSKI ZBYRCOK

Miło nam poinformować, że mimo nietypowego czasu, w jakim przyszło nam aktualnie funkcjonować wzięliśmy udział w 5. Przeglądzie Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych w Jabłonce. Tegoroczna edycja Orawskiego zbyrcoka przybrała formę online. Cieszymy się bardzo
z sukcesów naszych uczniów, ponieważ są to ich początki kariery muzycznej. I tak:

• W kategorii dziecięcych instrumentalistów III miejsce zajął  Krzysztof Kościelniak (heligonka), wyróżnienia: Michał Jędraszczak  (skrzypce), Tomasz Dewera (skrzypce), Patrycja Kapuściak  (skrzypce).
  • W kategorii dziecięcych grup śpiewaczych II miejsce grupa śpiewacza w składzie: Anna Hosaniak, Anna Dziubek, Zofia Kusper, Lena Sikora.
  • W kategorii dziecięcego śpiewu solowego III miejsce Martyna Kwiatkowska oraz wyróżnienia: Paweł Hosaniak  i  Nikola Sproch.

Wszystkim ogromnie gratulujemy.