Grupa kolędnicza z Zespołu Serdocki zdobyła trzecie miejsca na XXIV Ogólnopolskich Spotkaniach Grup Kolędniczych Pastuszkowe Kolędowanie

W dniach 26 listopada – 27 stycznia zostały przeprowadzone w formule online 24.Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE. Jury w składzie: Maria Danuta Cetera – etnograf i przewodnicząca komisji, dr Bożena Lewandowska – etnomuzykolog, Benedykt Kafel – etnograf, Jadwiga Adamczyk – muzyk / MCK SOKOŁ oraz Marta Smólczyńska – etnolog / MCK SOKÓŁ, oceniało wystąpienia konkursowe.     Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazła się  nasza grupa kolędnicza z kozą, która otrzymała III miejsce. Byliśmy, obok kolędników z Lipnicy Małej, jedynymi reprezentantami powiatu nowotarskiego.
  Wśród uczestników przeważali wykonawcy z województw  małopolskiego,  śląskiego i podkarpackiego.