Gra historyczna – „Wilczym tropem”

1 marca obchodzone jest święto państwowe – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dzień ten poświęcono pamięci bohaterów antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy przeciwstawili się sowieckiej agresji i reżimowi komunistycznemu. W naszej szkole ten dzień szczególnie był poświęcony młodziutkiej bohaterce – Danucie Siedzik ps. „Inka”. Uczniowie klasy IV i V wykonali plansze do gry. Natomiast klasa VI-VIII przygotowała pytania i opracowała zasady gry. Potem nastąpiła rywalizacja pomiędzy klasami. Do ścisłego finału przeszły dwie drużyny z klasy VII. Zwyciężyli uczniowie, którym sprzyjało szczęście w grze i wykazali się największą znajomością faktów z życia wspaniałej Polki.