Rodzinne spotkanie

W tym szczególnym dniu – 1 czerwca 2022 roku w naszej szkole wspólnie świętowano Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Ania i Lenka serdecznie witały zgromadzonych gości na bardzo ważnej dla wszystkich uroczystości. Zapraszały młodszych i starszych uczniów do zaprezentowania przygotowanych wierszy, piosenek i śmiesznych scenek. Nie obyło się bez przeprosin za kaprysy i złe humory oraz przyrzeczeń dotyczących dobrych zachowań.

Rodzice mogli obejrzeć także bajkową inscenizację ,,Calineczki” oraz tańce i śpiewy zespołu Serdocki. Miłą niespodzianką były samodzielnie przygotowane laurki i ciekawe upominki oraz życzenia „Sto lat” w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Całość uwieńczył słodki poczęstunek dla dorosłych i dzieci przy dźwiękach melodii wygrywanych przez szkolną kapelę Pośklanie.

To był szczególnie radosny i rodzinny dzień w naszej szkole.