Pasowanie na ucznia

13 października w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Pani Dyrektor, rodziców i nauczycieli zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Dzieci  odpowiadały na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły, następnie Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali od wychowawcy pamiątkowe dyplomy,  a od rodziców drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.