Listopad miesiąc tenisa stołowego

W połowie miesiąca w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpili starsi i młodsi chłopcy oraz starsze i młodsze dziewczynki. Szkolny turniej przyniósł wiele emocji i cieszył się dużym zainteresowaniem. Gratulujemy i do zobaczenia 😊

Chłopcy grupa starsza
1. Adam Wacławiak
2. Michał Jędraszczak
3. Jakub Maśnica
4. Błażej Mleczek

Chłopcy grupa młodsza
1. Damian Król
2. Jacek Kmin
3. Kuba Misiniec
4. Kacper Gut
5. Maksymilian Kaniowski

Dziewczyny grupa starsza
1. Karolina Hosaniak
2. Kornelia Szpak
3. Patrycja Kapuściak

Dziewczyny grupa młodsza
1. Lilianna Kamińska
2. Nadia Możdżeń
3. Emilia Ledworuch

Turniej szkolny był przygotowaniem uczniów przed indywidualnymi zawodami na szczeblu gminnym, na których mieliśmy liczną reprezentacje. Nasi reprezentanci bardzo dzielnie stawiali czoła swoim kolegom i koleżankom z  innych szkół naszej gminy. Pomimo, że nie udał się nikomu zająć miejsca na podium, satysfakcja jest duża, jak i chęci do dalszego rozwoju w tej dyscyplinie co przekłada się na liczny udział uczniów w dodatkowych zajęciach sportowych.