Podziękowanie dla przedstawicieli Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej

W dniu 9 czerwca 2023 roku w naszej szkole gościli przedstawiciele Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej. W sposób ciekawy i przystępny wyjaśnili i pokazali dzieciom jak należy udzielać pierwszej pomocy przy różnego rodzaju zranieniach, złamaniach, oparzeniach oraz omdleniach. Uczniowie poznali również zasady, których należy przestrzegać w czasie udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy uświadomili sobie, że znajomość tych zasad ma decydujące znaczenie w chwilach zagrożenia czyjegoś życia lub zdrowia. Serdecznie dziękujemy za ciekawe przeprowadzenie warsztatów. Życzymy dużo zdrowia i siły, aby móc dalej ratować ludzkie życie.