Imieniny Naszego Patrona

W dniu 4 listopada w dzień imienin Karola, Rodzina Szkół należących do Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej (już po raz kolejny) spotkała się na imieninach Karola Wojtyły w Dolinie Chochołowskiej. Do stowarzyszenia należy również nasza szkoła, dlatego nie mogło nas zabraknąć na tak doniosłej uroczystości. Tradycyjnie uczniowie klas najstarszych  przemierzyli tatrzański szlak Doliny Chochołowskiej. Pod schroniskiem o godz. 11.00 odprawiona została uroczysta Msza Święta. Następnie uczestnicy spotkania udali się na wspólny posiłek: zupę, gorącą herbatę i ciasto. Wszyscy byli w doskonałych humorach, czemu sprzyjała wspaniała, słoneczna, ale mroźna pogoda. Szlak nie był męczący, więc podziwialiśmy piękno Doliny. Udział w tej niezwykłej uroczystości, integrującej młodzież ze szkół połączonych imieniem Patrona, dostarczył nam niezapomnianych wrażeń.