Sukces „Krokusiątek”

W Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu odbył się Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich  przypomina nam wszystkim o ważnych i trudnych chwilach narodu polskiego, dzięki tym pieśniom wszyscy uczymy się w bardzo piękny sposób patriotyzmu i miłości do naszej ojczyzny, o której niepodległość walczyli nasi przodkowie – czytamy w protokole pokonkursowym.

Naszą szkołę na tym konkursie reprezentowały zespoły wokalne:

1 . „Krokusiki” w składzie – Anna Hosaniak, Anna Dziubek, Zofia Kusper, Lena Sikora z klasy III (opiekun p. Halina Buczek- Biszczak)

2 . „Krokusiątka” z oddziału przedszkolnego w składzie: Zuzanna Czyszczoń, Kinga Kmin, Martyna Kwiatkowska, Zuzanna Marszałek (opiekun p. Katarzyna Federak).

„Krokusiątka” zajęły III miejsce. Gratulacje!