Klaudia Król w Młodzieżowej Radzie Gminy Czarny Dunajec

W naszej szkole dzień 17 grudnia upłynął na wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy Czarny Dunajec. Kandydować i głosować mogli uczniowie najstarszych klas. Głosowanie poprzedziła kampania wyborcza, na gazetce szkolnej pojawiły się plakaty wyborcze kandydatów z ich postulatami. Kandydatów było wielu, ale ostatecznie zostało trzech, na których można było oddać głos na liście wyborczej w obecności komisji. Po zakończeniu głosowania, okazało się, że najwięcej głosów oddano na Klaudię Król z klasy VIII, która będzie reprezentować w gminie naszą społeczność szkolną. Pani Iwona Wontoroczyk, dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego przypomina, że jednym z celów Młodzieżowej Rady jest działanie na rzecz poszerzania udziału młodzieży w życiu społecznym gminy czy inicjowanie działań dotyczących mieszkańców gminy, szczególnie w zakresie nauki, rozrywki, kultury i sportu.