1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. W naszej szkole na lekcjach historii prezentowano film „Ochotnik do piekła”. Uczniowie zaprojektowali i wykonali gry planszowe związane z sylwetką najwybitniejszego Żołnierza Niezłomnego – Witolda Pileckiego. W grupach rywalizowali                     o wygraną w  Szkolnym Konkursie Wiedzy o tej niezwykłej postaci. Zwycięską drużyną zostali chłopcy z klasy VI w składzie: Damian Król, Kacper Gut, Jacek Kmin, Maksymilian Kaniowski, Sylwester Naczasta, Kuba Misiniec. Wszystkim uczestnikom nie zabrakło entuzjazmu i chęci do wykonywania zadań.  Taka forma konkursu na pewno przypadła uczniom do gustu. Serdecznie gratulujemy!!!