Podsumowanie programu ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka”

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy l uczestniczyli w XV edycji programu edukacyjnego ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Głównym celem programu było wdrożenie pierwszoklasistów do przestrzegania bezpieczeństwa: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
Uczniowie brali udział w szkolnych zajęciach dotyczących bezpieczeństwa, realizowanych w oparciu o materiały edukacyjne opracowane i udostępniane przez organizatorów. Swoją wiedzę weryfikowali pisząc Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.
Po zrealizowaniu wszystkich elementów programu szkoła otrzymała Certyfikat ,,Akademii Bezpiecznego Puchatka”, a uczestnicy Dyplom dla uczniów.
Udział w powyższym programie zwiększył świadomość uczniów dotyczącą bezpieczeństwa.