Nocowanie w szkole

Ciekawym i ekscytującym urozmaiceniem codziennych zajęć  w szkole dla uczniów klasy II i I było nocowanie w szkole. Stało się ono doskonałą okazją do wzajemnej integracji i nauki poprzez zabawę. Uczniowie spotkali się w piątkowy wieczór 14 czerwca w naszej szkole. Zostawili wygodne łóżeczka i zanocowali w szkole na materacach. Pod opieką pani Katarzyny Kapuściak i pani Haliny Buczek- Biszczak spędzili zwariowaną, ale zarazem bezpieczną noc w jednej z sal lekcyjnych. Wspólna zabawa zaczęła się o godzinie 18:00 na boisku szkolnym. Naszych nocnych marków odwiedziła pani Edyta Hosaniak, która przygotowała dla wszystkich zabawę w podchody. Poszukiwanie skarbu polegało na odszyfrowaniu planu i odgadnięciu zagadek i rebusów będących wskazówkami. Dotarcie do celu i odnalezienie skarbu skończyło się euforią radości. Następnie przyszedł czas na zabawy z chustą animacyjną oraz konkurencje sportowe ze współzawodnictwem. Po wyczynach sportowych przyszedł czas na wspólne ucztowanie. Na wspólnym stole znalazła się pizza, słodka niespodzianka od jednej z mam oraz przyniesione przez wszystkich słodkości. Następnie przyszedł czas na piżama party, oglądanie filmu i wspólną modlitwę. Cała noc minęła szybko. O 7:00 wszyscy zjedli śniadanie, po czym zabrali się do wspólnego sprzątania. W oczekiwaniu na rodziców czas urozmaiciliśmy śpiewem i zabawami. Jak widać atrakcji było co niemiara. Wspólnie spędzony czas pozostanie długo w naszej pamięci.