Międzynarodowy Konkurs Plastyczny im. Ludwika Korkosa ,,Słowackie zabytki zapisane na liście UNESCO”

Uczniowie nasze szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym im. Ludwika Korkosa ,,Słowackie zabytki zapisane na liście UNESCO”. Młodzi artyści szukali najpierw informacji o zabytkach znajdujących się na terenie Słowacji w różnych źródłach wiedzy. Swoje myśli i projekty wyrażali w formie rysunków, wykorzystując kreatywność, oryginalność i wiedzę dotyczącą różnorodnych technik plastycznych (collage, malarstwo, szkic, wyklejanka). Oceny prac dokonano w redakcji Zivota w Krakowie.

Wśród laureatów znaleźli się: Zofia Kusper z klasy lll Martyna Halczak z klasy Vl Anna Dziubek z klasy lll Dominik Trzop z klasy lll Wyróżnienie i nagrody książkowe otrzymali: Michał Jędrzejczak z klasy lll, Bartłomiej Sproch z klasy lll oraz Katarzyna Hosaniak z klasy Vll.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.