Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 9 września w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla uczniów, którzy sami decydują o tym, kto będzie ich reprezentował. To doświadczenie buduje przekonanie, że każdy głos ma znaczenie i przekłada się na realne zmiany w szkole, a to przekonanie ma wpływ na późniejsze decyzje, że warto brać udział w wyborach.

Dni poprzedzające wybory wypełniła kampania wyborcza. Uczniowie przygotowali plakaty, które przedstawiały ich cele w szkole i życiu codziennym.

Po podliczeniu głosów przez komisję poznaliśmy naszych przedstawicieli. A oto wyniki:

Przewodniczący: Katarzyna Hosaniak

Zastępca Przewodniczącego : Tomasz Wąś

Sekretarz: Natalia Kapuściak

Skarbnik: Aleksandra Krzysik

Przewodnicząca Szkolnego Koła Wolontariatu: Julia Marszałek

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały: Pani Lucyna Hosaniak i Pani Paulina Fiedor-Kidoń.