Podszkle „świeci” przykładem

Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły zostali wyposażeni w odblaskowe kamizelki. Fundatorami zostali rodzice – Państwo Mirosław i Jadwiga Misiniec. Od tej pory uczniowie „świecić” będą przykładem nosząc kamizelki odblaskowe nie tylko podczas wyjść i wycieczek, ale również na co dzień. Jest to ważna inicjatywa ograniczająca zagrożenia w ruchu drogowym. Nasza szkoła od kilku lat prowadzi działania profilaktyczne w zakresie bezpiecznego poruszania się dzieci w drodze do i ze szkoły. Dlatego też kamizelki, obok innych elementów odblaskowych, są istotnym przekazem  zwrócenia uwagi na konieczność noszenia ich przez cały rok, a szczególnie w porze jesiennej.

Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec serdecznie dziękuje Państwu Misiniec za ten cenny dar.