Miss jesieni

W dniu 19.10.2020 został rozstrzygnięty w naszej szkole konkurs „Miss Jesieni” który polegał na wykonaniu kukiełek z warzyw i owoców. Uczniowie z klas I –III wykonali przepiękne, kolorowe kukiełki z różnych darów jesieni. Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Konkurs przygotowała pani Katarzyna Kapuściak.

I miejsce otrzymali: Martyna Jagódka klasa II, Kuba Misiniec klasa III, Martyna Kwiatkowska klasa I.

II miejsce otrzymali: Anna Jędraszczak klasa III, Nadia Możdzeń klasa III, Emilia Ledworuch klasa III,
Jacek Kmin klasa III, Liliana Krzysik klasa II.

III miejsce otrzymali: Błażej Jagódka klasa III, Lilianna Kamińska klasa III, Nikola Sproch klasa II.

Wyróżnienie otrzymali: Krzysztof Kościelniak klasa II, Oliwia Król klasa II, Zuzanna Czyszczoń klasa I.