Mikołajki na lodowisku

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Podszklu zostali zaproszeni na Mikołajki, które odbyły się 07 grudnia na lodowisku w Czarnym Dunajcu.

Najpierw dzieci w kaskach bezpieczeństwa zaczęły zabawę na tafli lodowej, gdzie krążkiem wbijali gola do bramki. Kkażdy trafny cel był nagradzany upominkiem. Trzeba się pochwalić, że nasi uczniowie otrzymali najwięcej nagród. Po zabawie oglądaliśmy pokaz dwóch łyżwiarek – dzieci były bardzo zachwycone piruetami na lodzie. Następnie dzieci poznały strój bramkarza i gracza w hokeja. Po czym na samym  końcu na taflę lodu przybył Święty Mikołaj z wielkim worem prezentów dla wszystkich uczestników zabawy. Dzieciaki gorąco podziękowały za prezenty i szczęśliwe wróciły do domu.