Konkurs mikołajkowy

Pomimo trudnego czasu pandemii, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie mikołajkowym, którego głównym celem było pokazanie roli św. Mikołaja we współczesnym świecie. Chętni uczniowie słowem i kredką ilustrowali dzieła św. Mikołaja. Zmierzyli się z tematem: ,,Dzieło św. Mikołaja podejmowane w czasie pandemii”. Należy zaznaczyć, iż tegorocznemu konkursowi patronował św. Jan Paweł II, którego postać, w setną rocznicę urodzin, można było podkreślić w wybranych pracach. Lenka Sikora w swej pracy literackiej pokazała ,,Jak nauka św. Jana Pawła II wpływa na nasze życie?”. Ten sam temat plastycznie ilustrował Michał Jagódka z klasy I. Laureatami tegoż konkursu zostali: – Lena Sikora- III miejsce w konkursie literackim i wyróżnienie w konkursie plastycznym, – wyróżnienia w konkursie plastycznym klas I-III : Emilia Ledworuch, Nadia Możdżeń, Zuzanna Czyszczoń, Michał Jagódka, Aleksandra Hosaniak. Podziękowania należą się wszystkim uczniom, którzy wykonali piękne prace reprezentujące godnie naszą szkołę.