Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

Przed świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Wprowadził on uczniów naszej szkoły w świąteczny nastrój oraz przypomniał tradycję wysyłania kartek świątecznych. Uczniowie mieli szansę na rozwijanie talentu artystycznego, rozwijanie kreatywności i wyobraźni oraz umiejętności manualnych i plastycznych. Konkurs spotkał się z dużym odzewem. Dziękujemy wszystkim uczniom za wykonanie prac, które cudownie oddają wyjątkowy nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Ponadto najpiękniejsze kartki zostały rozesłane do seniorów w ramach akcji charytatywnej.

Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Oto wyniki:

Kategoria I

I miejsce – Maksymilian Kaniowski z klasy III

II miejsce – Zuzanna Marszałek oraz Zuzanna Czyszczoń z klasy I

III miejsce – Kuba Misiniec z klasy III

Wyróżnienie: Kacper Gut z klasy III, Anna Trzop z klasy II, Martyna Jagódka z klasy II, Aleksandra Hosaniak z klasy I.

Kategoria II

I miejsce – Natalia Gut z klasy VII