Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, iż w ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w różnych konkursach.

1. Tomasz Wąś – uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021. Przygotowała go p. Regina Krużel.
  2. Wojciech Wacławiak i Anna Hosaniak – nagrody w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym im. Ludwika Korkosa  „Zwierzęta i rośliny objęte ochroną w Tatrach Wysokich na Słowacji”. Uczniowie przygotowali prace pod kierunkiem p. Haliny Buczek- Biszczak.
  3. Lidia Mleczek, Justyna Cesarz, Natalia Gut, Kornelia Szpak – nagrody  w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym im. Ludwika Korkosa  „Zwierzęta i rośliny objęte ochroną w Tatrach Wysokich na Słowacji”. Uczennice wykonały prace pod kierunkiem p. Lucyny Hosaniak.
  4. Lidia Mleczek, Hanna Sikora – dwa I miejsca w  Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym      „Niesamowite przygody”. Obie uczestniczki przygotowane zostały przez p. Lucynę Hosaniak.

Wszystkim uczestnikom składamy ogromne gratulacje!!!!!