Wielkie serce

Miło nam poinformować, że przy naszej szkole stanęło metalowe serce na nakrętki. Pomysł postawienia serca już dawno zrodził się w głowach naszych uczniów, którzy pomaganie mają we krwi. Dzięki inicjatywie naszej Radnej pani Lucynie Hosaniak i ogromnej pomocy Wójta Gminy Czarny Dunajec pana Marcina Ratułowskiego doszło do realizacji tych pragnień. Serce już po dwóch dniach wypełniło się prawie do połowy. Cieszymy się ogromnie, gdyż od lat bierzemy udział w różnorodnych akcjach mających na celu pomoc, a teraz możemy to jeszcze sprawniej przeprowadzać. Prosimy wszystkich mieszkańców, aby w okresie wakacyjnym przywozili różnego rodzaju nakrętki do serca, które znajduje się przed szkołą. To tak niewiele, a często jest na wagę czyjegoś życia.