Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Maryja w życiu św. Jana Pawła II”

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa oceniła prace, które napłynęły na nasz IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maryja w życiu św. Jana Pawła II”. Komisja pracowała na terenie Orawskiego Parku Etnograficznego w Zubrzycy Górnej.

Konkurs plastyczny wypadł wspaniale, wszystkie prace jakie napłynęły  były przepiękne, zasługują na pochwałę i uznanie. Na konkurs dostarczono 212 prac z 53 szkół, z 11 województw. Wszystkie szkoły  otrzymają dyplom- podziękowanie za udział. Prace konkursowe były bardzo ciekawe, wykonane różnymi technikami plastycznymi, na wysokim poziomie artystycznym, odzwierciedlały zdolności i inwencję twórczą dzieci oraz wiedzę na temat roli Maryi w życiu św. papieża Polaka. Ponieważ bardzo trudno było wyłonić zwycięzców, dlatego w tym roku komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom składamy serdeczne podziękowania. Nagrody prześlemy pocztą. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli gościć laureatów  w progach naszej szkoły.