Pomoc Rodakom

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, który jest czasem radości i spełniania marzeń. Znając ciężką sytuację naszych Rodaków, mieszkających na kresach wschodnich, chcielibyśmy sprawić, aby i dla nich ten czas mógł być szczęśliwy.

W tym celu w terminie 01-30 listopada 2021 r. wspólnie z Caritasem organizujemy w Gminie Czarny Dunajec akcję charytatywną pod hasłem Pomagamy Rodakom na Wschodzie.
Celem akcji jest zbiórka żywności długoterminowej, środków czystości, nowych koców, pościeli, czapek, szalików, rękawiczek i skarpetek, które zostaną przekazane potrzebującym jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Punkty zbiórki znajdują się w oznaczonych sklepach na terenie Gminy Czarny Dunajec. Zbiórki będą również prowadzone w szkołach przez uczniów ze szkolnych wolontariatów.

Żywię głęboką nadzieję, że wspólnie sprawimy, iż te święta będą lepsze chociaż dla małej części naszych Rodaków ze wschodu.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

I pamiętajmy – dobro powraca!