Folder ubogacony pracą naszego ucznia

W folderze promującym jubileuszowe 25. Ogólnopolskie Spotkanie Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych Pastuszkowe Kolędowanie organizowane przez MCK Sokół w Nowym Sączu i GOK w Podegrodziu znalazła się praca plastyczna ucznia naszej szkoły – kolędnika Dawida Guta. Oprócz niego zostały wysłane prace innych chłopców- kolędników: Pawła Hosaniaka i Tomasza Kościelniaka. Przez 25 lat przewinęło się 700 grup, 5600 wykonawców. Tym bardziej nam miło, że spośród tylu wykonawców wybrano pracę naszego kolędnika. Cieszymy się, bo to również podkreśla naszą regionalną tożsamość i wyjątkowość. Taki sukces kształtuje nasze spojrzenie na świat od dzieciństwa aż po starość, określa jako Polaków. Istotne jest przecież poznawanie i kultywowanie tradycji przodków.