Nowy rok szkolny rozpoczęty!

2 września 2019 roku nasi uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w parafialnym kościele. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczął się Apel.

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020 oprócz uczniów klas 0-VIII, grona pedagogicznego, dyrektor szkoły, obsługi administracyjnej, obecni byli również rodzice i dziadkowie. Pani Dyrektor Szkoły, Krystyna Chowaniec, powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych czyli oddziałów „0” i I oraz ich rodziców. Pani Dyrektor poinformowała wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a zwłaszcza klasie VIII. Natomiast nauczycielom radości z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Po tym wystąpieniu nastąpiła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy III. Nie zabrakło też chwil zadumy nad smutną 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej.

Rozpoczynamy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.