Zakończenie Roku Szkolnego

Koniec roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni, a miało to miejsce 19 czerwca.  Najpierw społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła we Mszy Świętej, a później w szkole w oficjalnym uroczystym zakończeniu roku szkolnego, na które przybyli zaproszeni goście i rodzice. W obecności wszystkich zgromadzonych uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z paskiem, dyplomy oraz nagrody książkowe. Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy wyróżniali się w działalności artystycznej, sportowej itp. Nagrody ufundowane m.in. przez Radę Rodziców sprawiły obdarowanym ogromną radość.

Równocześnie odbyła się w uroczysta akademia z okazji ukończenia szkoły przez 14 uczniów klasy ósmej. Absolwenci z humorem przygotowali muzyczne show.  Były też słowa wdzięczności, pożegnania i życzeń dla nauczycieli i młodszych kolegów. Absolwentom naszej szkoły życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń, mądrych życiowych wyborów.