Spotkanie z Panią Pielęgniarką

14 marca 2022 roku uczniowie klas VII i VIII spotkali się z pielęgniarką szkolną panią Janiną Majerczyk. Spotkanie miało na celu propagowanie higieny osobistej oraz przekazanie jak dbać o higienę osobistą. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat przestrzegania higieny w życiu codziennym.
W czasie spotkania uczniowie dowiedzieli się jak często myć ręce i całe ciało oraz zmieniać bieliznę osobistą, jak należy się odżywiać by być zdrowym oraz w jaki sposób zapobiegać infekcjom. Omówione zostały  też przejawy dojrzewania biologicznego i psychicznego. Uczniowie z zainteresowaniem brali udział w zajęciach. Zdobyli wiele cennych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Serdecznie dziękujemy pani Janinie za podzielenie się swoją wiedzą.