Gminne obchody zakończenia roku szkolnego

W środę 22 czerwca odbyło się tradycyjne gminne zakończenie roku szkolnego. Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w kościele w Czarnym Dunajcu. Następnie wszyscy udali się do auli Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu, gdzie zostały rozdane stypendia i nagrody Wójta Gminy Czarny Dunajec za szczególne osiągnięcia naukowe oraz wysokie wyniki w nauce.

Nasi uczniowie również znaleźli się w tym zaszczytnym gronie. Anna Hosianiak z klasy 5 i Karolina Hosaniak z klasy 7 zostały nagrodzone stypendium Wójta Gminy Czarny Dunajec za najwyższe wyniki w nauce. Uzyskały średnią ocen powyżej 5,3. Lidia Mleczek z klasy 8 otrzymała nagrodę za III miejsce w konkursie czytelniczym „Góralskie cytanie” Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej Podhala.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.