Książka do plecaka…

Najlepszym czytelnikiem roku szkolnego 2021/2022 w klasach I-III została Patrycja Zapotoczna, a w klasach IV-VIII Sylwester Naczasta. Gratulujemy im bardzo serdecznie. Równocześnie pamiętajmy, że nadchodzą wakacje, czas zabawy i odpoczynku. Można odpoczywać uprawiając sport, spotykając się z przyjaciółmi czy podróżując. Dobrym pomysłem na odpoczynek jest także czytanie książek, które mogą stać się ciekawą przygodą w czasie wakacji.

Zachęcamy wszystkich do czytania, ponieważ dobra książka poszerza horyzonty, rozwija inteligencję  i czyni ludzi po prostu szczęśliwszymi.   Przekonała się o tym klasa IV czytając książki na świeżym powietrzu. Śmiało mogą powiedzieć, iż: „Kocham książkę dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie bogactwa, których nie przeczuwałem.” Biblioteka szkolna będzie czynna przez całe wakacje w każdą środę od godziny 17.00 do 18.00. Zapraszamy!!!!