Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 miała miejsce w naszej szkole w piątek 24 czerwca 2022 r. O godzinie 8:00  odbyła się uroczysta Msza św. w kościele parafialnym, a następnie na korytarzu szkolnym spotkali się wszyscy uczniowie, gdzie nastąpiło przekazanie sztandaru szkolnego młodszym kolegom przez uczniów klasy VIII. Uczniowie  szczególnie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali  dyplomy  z rąk pani dyrektor oraz nagrodę ufundowaną przez radę rodziców. Pani Dyrektor szkoły – Krystyna Chowaniec w swym przemówieniu podkreśliła, że był to rok szczególny, pełen wyzwań. Pogratulowała uczniom, którzy wyróżnili się w nauce oraz odnieśli sukcesy w konkursach  i zawodach sportowych. Podziękowała nauczycielom za zaangażowanie. Podziękowania skierowała również w stronę pracowników administracji i obsługi oraz rodziców.

O godzinie 11:00  zebrali się uczniowie klasy ósmej, by w uroczysty sposób zakończyć naukę w murach naszej szkoły. W tej szczególnej chwili towarzyszyli im klasa siódma,  Pani Dyrektor, wychowawcy klas, nauczyciele oraz  rodzice. Uroczystość rozpoczęła się piękną częścią  artystyczną  w wykonaniu absolwentów naszej szkoły. Było też miejsce na podziękowania za ośmioletnią naukę, trud i zaangażowanie oraz opiekę.  Na zakończenie uczniowie klasy 7 wręczyli swoim starszym kolegom pamiątki. Rok szkolny 2021/2022 zakończył się. Wszyscy udali się na zasłużony wypoczynek. Życzymy im przyjemnych wakacji w letnim słońcu oraz powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/23 w wybranych szkołach.