Podsumowanie roku szkolnego

W czwartek 23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Rok pełen nowych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Jak co roku Pani Dyrektor wraz z wychowawcami nagrodziła uczniów szczególnie zaangażowanych w działaniach na rzecz szkoły, Samorządu Uczniowskiego, wykazujących się wysokimi wynikami w nauce, zachowaniu oraz reprezentujących szkołę lub angażujących się w konkursach i zawodach sportowych.

Wzorem lat ubiegłych w tym roku szkolnym przeprowadzony został konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły. Konkurs trwał cały rok, a jego celem była popularyzacja sportu wśród wszystkich  uczniów. Tytuł najlepszego sportowca w klasach IV-VI otrzymał Jacek Kmin, a w klasach VII- VIII dwa równorzędne miejsca Tomasz Kościelniak i Tomasz Trzop.

Wszystkim Uczniom Gratulujemy !!!!!