Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Jeszcze kilka dni temu moczyli nogi w górskim strumyku i grzali plecy na plaży. Niestety wakacje dobiegły końca i trzeba było wrócić do szkolnych ławek. Wszyscy troszkę wyżsi, głośniejsi i w nowych butach. Przybyło piegów na nosie, komuś brakuje zęba. W sumie to miło spotkać się po tych dwóch miesiącach odpoczynku.

Rozpoczęcie roku szkolnego jak zawsze tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą  mszą świętą o godzinie 8.00. Po czym uczniowie  wraz ze sztandarem przemaszerowali do szkoły. Tam Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec  i  uczennice klas III, IV i V  w krótkim przedstawieniu artystycznym przygotowanym przez panią Katarzynę Kapuściak gorąco  powitały wszystkich przedszkolaków,  uczniów, grono pedagogiczne, księdza proboszcza oraz rodziców. Wszystkim uczniom życzymy zdrowia, wytrwałości i  sukcesów w nowym roku szkolnym.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023