Najmilszy dzień w roku

W dniu 24 stycznia w naszej szkole  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. To święto  na stałe wpisało się do kalendarza szkolnych uroczystości.  Doświadczenia z okresu pandemii  pozwoliły nam  jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. W imieniu nauczycieli p. Dyrektor Krystyna Chowaniec życzyła im zdrowia, miłości i szacunku  oraz podziękowała za przekazywaną przez nich mądrość życiową, doświadczenie, wszelakie rady kierowane z troską o ukochanych wnuków. Dzieci  uczciły to święto  składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki.