Bezpieczne ferie

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Nie można jednak zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Kilka dni  przed zimowym wypoczynkiem odbyły się w naszej szkole  profilaktyczne zajęcia  na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa, została również przez uczniów wykonana gazetka, ze zwróceniem szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w trakcie nadchodzących ferii zimowych. Wychowawcy przestrzegali uczniów i przedszkolaków przed niebezpieczeństwami, jakie mogą ich spotkać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Informowali, jak bardzo niebezpieczne jest zjeżdżanie na sankach w okolicach, gdzie odbywa się ruch pojazdów i przypominali, że nie należy bez nadzoru osób dorosłych brać udział w kuligach i innych zimowych zabawach.