Kwiecień miesiącem biblioteki

W ramach szkolnych obchodów miesiąca biblioteki w klasie I i III odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski ulubionych wierszy Juliana Tuwima. I miejsce zdobyła Martyna Kwiatkowska i Franciszek Kapuściak. II miejsce zajęli Zuzanna Marszałek. III miejsce otrzymali Zuzanna Czyszczoń i Julia Staszel. Wyróżnienia: Aleksandra Hosaniak, Kacper Wacławiak, Wiktoria Cholek, Patrycja Gal, Milena Hosaniak, Nicolas Ratułowski. W klasie II odbył się Szkolny Konkurs KrasomówczyI miejsce zajęła Patrycja Zapotoczna, II miejsce Michalina Hoh, III miejsce Adrian Kalata, wyróżnienia: Milena Hreśka, Kinga Kmin, Maja Misiniec, Karina Możdżeń. Jakub Rydzio. Zdobywcy miejsc zostali nagrodzeni drobnymi książkowymi upominkami. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy brali udział w tej czytelniczej inicjatywie.