Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie  przedstawili  swój program na plakatach. Uczniowie  oddawali  głosy na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwała Pani Lucyna Hosaniak oraz komisja uczniowska w składzie: Sebastian Trzop i Jakub Maśnica.  Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania. Głosami szkolnych wyborców przewodniczącą  szkoły została– Anna Hosaniak, zastępcą przewodniczącej- Adam Wacławiak, skarbnikiem – Michał Jędraszczak  i sekretarzem – Zofia Kusper. Opiekunem Samorządu została Pani  Katarzyna Kapuściak, natomiast współopiekunem  Pani Lucyna Hosaniak.

Gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.