Wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy

Z oceny Komisji Konkursowej VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy  „Jan Paweł II- inicjator Światowych Dni Młodzieży” z dnia  24.10.2023 r.

W konkursie wiedzy w kategorii I – IV wzięło udział 16 uczestników ze  szkół  powiatu nowotarskiego.

Celem konkursu było:

1. Pogłębienie wśród uczniów wiedzy na temat życia, twórczości  i osobowości Świętego Jana Pawła II.
  2. Upamiętnienie Światowych Dni Młodzieży.
  3. Poznanie wzorca postępowania. Wzbudzanie chęci naśladowania sylwetki Ojca Świętego.
  4.  Stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa
    w rozwijaniu swoich uzdolnień.

Jury w składzie:

•  przewodniczący: Pani Katarzyna Kapuściak
  •  członek: Pani Krystyna Czarnota
  •  członek: Pani Anna Bosak
  •  członek: Pani Joanna Łacek
  •  członek: Pani Halina Buczek-Biszczak

postanowiło przyznać nagrody:

I miejsce – Piotr Turski – Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa-Wojciecha Lei
w Podczerwonem

II miejsce – Zuzanna Marszałek – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu

III miejsce – Kamil Hyrczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa NR 2 im. św. Jana Pawła II SPSK w Starem Bystrem

wyróżnienie – Natalia Polak – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego nr 1
w Zubrzycy Górnej

wyróżnienie – Paulina Głąbińska – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
w Cichem

Uwagi: Komisja serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom, którzy wykazali się wysokim poziomem wiedzy. Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

.

W konkursie wiedzy w kategorii V-VIII wzięło udział 15 uczestników ze  szkół  powiatu nowotarskiego.

Celem konkursu było:

1. Pogłębienie wśród uczniów wiedzy na temat życia, twórczości i osobowości Świętego Jana Pawła II.
  2. Upamiętnienie Światowych Dni Młodzieży.
  4.  Stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa  w rozwijaniu swoich uzdolnień.

Jury w składzie:

•  przewodniczący: Pani Regina Krużel
  •  członek: Pani Wiesława Pawlikowska
  •  członek: Pani Danuta Barnaś
  •  członek: Pani Jadwiga Dziurczak
  •  członek: Pani Barbara Zastawnik

postanowiło przyznać nagrody:

I miejsce – Zuzanna Łowisz – Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Załucznem

II miejsce – Amelia Domagała – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
w Cichem

III miejsce – Andrzej Turski – Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa-Wojciecha Lei
w Podczerwonem