„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły…”

W piątek 3 listopada 2023 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dzień ten był dla pierwszoklasistów wielkim przeżyciem i radosną chwilą. Część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy pierwszej i czwartej spotkała się z ciepłym przyjęciem widowni. Podniosłym momentem było ślubowanie na sztandar szkoły oraz obrzęd pasowania na ucznia. Pani Dyrektor Beata Wacławiak dokonała pasowania symbolicznym ołówkiem. Uczniowie otrzymali od wychowawcy pamiątkowe dyplomy a od rodziców upominki. Goście i pierwszoklasiści zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Całe spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Pierwszoklasistom życzymy,. aby nauka była dla nich prawdziwą przygodą, a pobyt w szkole dostarczał dużo radości.